úterý 19. června 2012

Budoucnost a plány v projektu

Vzhledem k neúspěchu projektu Robinhelp, ná rento web sekci s názvdem Robinhelp ve světě" jejíž součástí je plán delegací na rok 2012, který naleznete na následujícím odkaze: https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ai2J27D5NZ2OdEg4R1ZwMXZfbE5DMElEYWdfM2Y1Wmc&hl=cs#gid=0 . Co ale nikdče není je zamyělení nad tím, co se chystá do budoucxna i v případě současnéhéo stavu projektu u bás.

Ve zprávě z poslední delegace v Dánsku, která se konala 1°6 až 17 června 2012, byla nepatrná zmínka o chystasné mezinártodní gremiální konferenci organizace BATRADIS, která by se měla konat někdy na podzim v Září, nebo Řijnu 2012 v Lisabonu. Neznáme zatím přesnější termín konání konference, ale náš tým by se jí rád zúčastnil.

O naší situaci chystáme pro všechny případy referát. Píše jej Marie Smaulová, která jej hidlá přednést a pojme jej asi jako seminář, kde každý člen týmu rozebere problebatiku projektu z hlediska svého oboru a úkolu. V tomto článku se podíváme na předběžný koncept našeho semináře, nebo sympú)ozia o projektu Robinhelp, abyste měli představu o tom, jak se bude vyvíjet web projektu a celý úprojekt:

Název tabulky s plánem se bude určitě měnit, protože se plánované termíny delegací nevejdou do roku 2012. Záležé totiž na tom, kdyje náš tým někam pozván, nebo na kdy se domluvíme s podobným týmem v zahraničí. V Lisabonu by bylo velice šikovné, kdyby se tam podobná výběrová spoutěžní akvce konala v rámci konfetrence. Nechámne se překvapit.

Koncerty Robina Hronka můžeme synchronizovat s těmito akcemi. Poslední dobou tomu tak je. Návštěvnost koncertů zvyšuje popularitu i našeho projektu, preotože se o tom na koncertech mluví. Budeme v tom pokračovat, ale vynecháme místa, kde již koncert Robina Hronka byl. Místo něj uvedeme koncert Marie Smaulové, nedbo jiných přátel Robina Hronka z naší komunity, kteří skládají hudbu jakéhokoli druhu. Pořádání kulturních programů také necháváme na našich hostitelích. V oblasti elektrofonické hudby v případě Robina Hronka nám přibývají dakší lidé, kteří podobně jako jeho přátelé od nás chtějí hudební tvorbu Robina Hronka vylepšit, ale nepatří k naší komunitě. Bude-li možné uspořádat takovou akci u nás, šlo by nějaký koncert pojmout jako taneční party, pro kterou se nabízí hgned několik názvů včetně zkomoilenin přezdívky nového hudebního kamaráda Robina Hronka. Z názvů se nabízí na přáíklad: Rhmusictech 2012, nebo Robinhelptech, v případě tvorby pouze toho Robinova známého by to mohl být třeba Pedrojtech. |Nejdříve musí zabrat sekce se zprávami o tom že to všude na světě funguje.


Součástí našeho programu pro lisabonsakou konferenci budou referáty o nápadech co a jak uděšlat, co dálepublikovat. Dále pojednání o tom, co se nám povedlo a co hodeláme dšlat, když se to aspoň u Robina Hronka povede.


U toho posledního to už víme. Organizace BATRADIS hoedlá začít s přípravou sociální sítě Iknowu v České republice. Z počátku by se jednalo v ČR o statickou stránku osobních prezentací formou rozšířených vizitek o informace o schopnostech a dovednosatech majitele profilu na Iknowu. Nejnovější verze aplikace Harem 2012 umožňuje vytvořit z uživatelsakého účtu aplikace profil na Iknowu a v dinamické a aktivní verzi pak vysílat informace o činnosti a žádosti o sebezástup na zeď profilu, podsobně jako na službě Facebook, Google+, MySpace, či Twitter. K aplikaci i bez vytvoření místního účtu se lze přihlásit účtem služby Iknowu a do pracovní skupiny inportovat ženy ze seznamu přátel, kteří jsou tímto pozváni k používání aplikace.


Když se to nepovede, zatím víme, že máme zveřejnit nový plán delegací a podnikat různé akce, které ám na konferenci budou doporučeny, bylo-li pro ně hlasováno při čemž získaly nejvíce hlasů.

Žádné komentáře:

Okomentovat