čtvrtek 11. října 2012

Příprava na vikend v Lisabonu

V rámci mezinárodní konference organizace BATRADIS v Lisabonu nastává čas konání speciálního programu pražské pobočky , kde půjde konkrétně o program týmu, který se zabývá projektewm Roninhelp.

Tento projekt swi vzala na starost také společnost PCA Praha, jako svůj pilotní projekt. Rádi bychom Vás seznámili s programem přednášek k tomuto úprojektu, které zazní již zítra (pátek 12.10).  Tde máme nástin programu:


  • 9:00 Úvodní slovo genefrálního ředitele české pobočky organizace BATRADIS v Praze - Ing. Csc. Karla Novotného
  • 9:20 Úvodní regerát o projektu Robinhelp - přednáší Marie Smaulová
  • 9:40 Technixcká realizace, vývoj projektu ve smyslu využití Informačních Technologií - Přednáší Magda Railey
  • 10:00 Imitace IT v prostředí veřejného internetu a spolupráce s přáteli, úspěchy a neúspěchy - přednáší Robin Hronek
  • 10:30 Beseda o úspěších a neúspěších s imoitací  naší It a celého projektu Robinhelp s Robinem Hronkem a Marií Smaulovou
  • 13:00 Přednáška Robina Hronka o vlastní aktivitě  a nápadech ohledně projektu Robinhelp
Další program záleží na tom kdo se jej zúčastní a bude se chtít podšlit o své zkušenosti.  Jelikož se Robin Hronek stará o veškerou veřejnou publikaci, dovolíme mu nyní předložit pořibližný text své přednášky, plánované na dobu po obědě v pátek. Pčednáška bude vypadat asi takto:
-----------------------------
Vážení přátelé, kolegyně a kolegové,

Jak jistě víte, stále se nám nedaří rozjet tento projekt tím, že bych takto získal nějakou partnbereku. I v době, kdy jsem zde na této konferenci nebyl, v každém programu se o tom mluvilo. Možná také víte, že jsem na veřejné prezentaci společnosti PCA Praha vyhlásil konkurz na sponzory, který se zaměřuje na nákup techniky pro mojí imitaci pracovního prostředí a technologií pro spolupráci s mými přáteli, kteří nejsou  z našich řad, ale z řad normálních lidí. Podle toho, to tajé vypadá, protože tito lidé se při spolupráci neřídí našimi pokyny. To jsme řešili už mockrát a tady to řešit  nebudu.

Další kolegové mají k tomuto téímatu své referáty, ve kterých Vás seznámí s úspěchy z doby, kdy ještě PCA Praha vystupovala v Čechách pod názvem Allied Sociasl Services, kdy se ujal nápad předvést formou videa, že se dá pohovor i soužití se mnou zvládnout. To je druhá věc, kterou jsem na novém webu ztéto společnosti již pod novým názvem vyhlásil.

V době kdy jsem byl ženatý jsem neměl potřžebné vybavení, což by nám tento problém asi vyřešilo, protože jsem  totiž nještě před svatbou po své tehdy budoucí a dnes bývalé manželce také chtěl, aby mne zkusila nosit na zádech, což se jí povedlo. Popudem k natočední takovéhoto videa byl až později jeden regerát na konferenci tehdejší Allied Social Services, kde jeden kolega z Dánska  projevil zájem vidět  průběh tohoto testu branné zdatnosti, když jsem  získal kompletní záznam osobních dat jedné mojí kamarádky, která mi pomáhala s domácími pkoly do školyx. Přes svou drobnou postavu se tehdy vytahovala, že má velkou sílu a asi o 10 let pozdšeji jsem právě získal ten záznam a oprsavdu mne vzala na koně perfektně.

V rámjci imitace IT se mi osvědčil Evernote na plánování tohoto projektu. Občas si to projdu jediné co chybí je porávě to video. Vzhlkedem k tomu jakou mám práci v domácnosti a s maztkou po mozkové příhodě, nehoidlám chodit nikam dakleko a čekám na vhodnou příležitost, jak toto video hnatočit.

Kamarádím se s jednou sousedkou, o které jsem slyšel, že je také zdatná a i když už není nejmladšěí, vypadá dobře. Občas jí i poradím s počítačem a ona občas pomohla mojí matce, takže by to mohlo vyjít. Když půjde vše dobře, byla by to práce asi tak na 10 minut. Vlastní video může trvat tak minutu, možná 2, aby tam bylo jak reaguje na žádsost o to nošení, tak to nošení a to bude stačit.  Není u mne moc místa a bude to společně jak pro PCA Praha, tak i Robinhelp.

Jako partnerku bych jí  chtěl jen v případě, že nby nekoužila, což kouřá a ledacos co nejde publikovat by nebylo i tak špatné, na což ona stejně moc není, ale je to kamarádka, tak to snad vyjde.

V tom Evernoze mám i popznámky s obrázky z nějakých akcí, na kterfé jsem šedl s kamarádem, u kterého si v rámci tohoto projektu představuji, že by stavěl a opravoval počítače. Taky je to soused.
------------------------------------------

Takto by to asi vcypadalo.


Žádné komentáře:

Okomentovat