neděle 24. února 2013

Švédská delegace v Praze

Po návštěvě z Finska jsme tento víkend měli návěrěvu ze ŠWvédska, protože naše kolegy z různých zemí, kde se podařilo úspěšně vyzkoušet i takové projekty, jako je +Robinhelp , který si naše společnost +PCA Praha vzala jako pilotní projekt. Stejně jako předchozí delegace z Finskaq, kterou vedla dokonce generální ředitelka finské ,pobočky orgasnizace +BATRADIS  - paní Gerda \lehaatulen, také nic neobjevila.

Ve srpovnání s finskou delegací, byla ta švédská trochu menší a nezúčastnil se jí nikdo významný kromě  obou pokusných králíků ve švédské verzi  projektu Robinhelp i když nmá jeden z nich - pan Johan Olafson poměrně významnou funkci díky podobným pokusům v roce 2000, který pomáhal s organizací soutěžní výběrové akce tohoto projektu v Goeteborgu 30. Dubna - 1. Května 2012, kde pomohl svému kolegovi, kterým je Stefan Joenson. Oba přijeli s partnerkami a to bylo vše.

Pohled z okna v sobotu 23.2.2013 z bytu Robina Hronka na velké celodenné sněžení, které ochromovalo dopravu
Pokud nás sledujete na sociálních sítích, - konkrétně na Facebooku a Google+, mohli jste se dozvědět že Robin Hronek tuto delegaci neuvítal, protože termín akce se kryl se setkáním s jeho otcem. To však ale také bylo odvoláno kvůli mimořádné sněhové nadílce, která způsobovala nemalé potíže hlavně řidičům.

Nebylo pro nás jednoduché stihnout vše v termínu, pokud šlo o sobotní program. Prohlídka Prahy proběhla zcela v pořádku, protože v centru města a v historických částech Prahy, která jsou velkou turistickou atrakcí, jsou uilice a chodníky dobře udržované. Horší to bylo při návštěvách pracovišť jednotlivých členů týmu, který se projektem Robinhelp zabývá. Návštěva jesenického datového centra skončila málem tragicky, neboť jedno z aut, kterým jsme vezli naše kolegy, dostalo smyk a málem havarovalo. Dopadlo to však dobře.

Robin Hronek hidnotí tuto návštěvu kladně, ale ve srovnání s delegací z Finska to takové nebylo. Prý je to tím, že obě dívky chtěly být věrné svým druhům, což platilo hlavně oí manželce Jogana Olafsona, takže vedle zdařilého nošení na zádech, musí stačšit vzpomínka na nějaké ty intimní důvěrnosti z Goeteborgu s Ingrid Borgansonovou, když ještě soutěžila. V pátek večer sice nějaká ta pusa byla, ale nic erotického to nebylo.

Podle slov Johana Olafsona se prý chystá další návěrěva našeho týmu přímo ze stockholmské pobočky, takže by mohla být možnost praktického ověření situace Robina Hronka a našeho neúspěchu i v této otázce, jak tomu bylo u finské fdelegace. Důležité však je, abychom na nějaký ten víkend neměli dohodnutou nějakou cestu do zahraničí, kam nás potvali naši kolegové na pokusy o Robinhelp.

V plánu totiž je Jižní Afrika a až to vyjde, jiož na mnoha místech zmiňovaná Indie.

Celkově to věak dopadlo dle očekávání a hlavní přrkážkou bude asi špatná česká povaha.. Stačí nás sledovat a dozvíte se více.

Žádné komentáře:

Okomentovat