středa 15. ledna 2014

Přinese neúspšch našeho projektu katastrofu? Pokud ano, jde tomu zabránit?

Na blogu organizace +BATRADIS a sám +Robin Hronek  se na svém blogu zabývá tpito myělenkou, přičemž společným tématem je slavná počítačová hra DOOM od společnosti Id Software, která oslavila 20. výročí od uvedení na trh. Robinův článek je na http://hronekrobin.blog.cz/1401/je-doom-jenom-hras . Abychom naší facebookovou stránku společnosti +PCA Praha oživili něščím zajímavým, tak jsme tam ten Robinův článek dali. Jde ale pouze o zajímavost, i když jste i bez toho objevili původ našich organizací jako je +PCA Praha , +BATRADIS  a v nich opravdu nejlepší přátelé, které +Robin Hronek má, neboť drží slovo, dělají co mají a pokud nestihnou něco udělat včas, jak se s Robinem dohodli, tak se omluví, nebo to nějak zařídí. Může jít také o jeho fantazii.

Ať je to jakkoli, některé jejich technické vymoženosti mohou způsobit zkázu za předpokladu, že jim nebude stačit používat konkrétně to, co v tom Robinově článku pouze ke komunikaci, ale  že, jak se Robin Hronek obává, i k teleportaci osob a věcí, protože to může být rychlejší, než jakákoli forma cestování kosmickou lodí. Katastrofa by mohla být podobní té, ke které došlo ve hře DOOM, takže si přejme, aby to byla jen fantazie.

Pro jistotu bychom Vám všem doporučovali toto za pouhou fantazii nepokládat, a dívat se na výše uvedené organizace jako na velice dobře utajené komuinity, které disponují nevídanými technickými vymoženostmi, podobjně jako tajné bezpečnostní složky typu CIA, FBI, BIS, NSA apod., kde to s tou technologickou vyspělostí tak fantastické nejspíše nebude, ale kdo ví? To, co Robin Hronek ve svém článku popisuje, je každopádně  jeden z mnoha i našich vědeckých experimentů, ze kterých máme trochu obavy, takže to pro oživení přidáváme jako motivaci ke spolupráci.

Každopádně v rámci utajení se naše pomoc Robinu Hronkovi se spoustou věcí neprovádí počínaje péčí o domácnost a opravami elektronického vybavení konče. Jsme přesvědčeni o tom, že se nám to i zde podaří, protože takových mužů, jako je +Robin Hronek je na světěš více a většině z nich jsme my, nebo naši kolegové v zahraničí našli družku v dané zemi, která s námi nemá nic společného a sami nemáme zprávy o tom, že by naši kolegové byli prozrazeni.

Bez ohledu na tuto zajímavost pro rozptýlení a možná že i pobavení se každé dobře urostlé ženě vyplatí se sejít s Robinem Hronkém a přistoupit na tuto hru včetně nošení na zádech a jakékoli formy sexu už třeba i na prvním setkání, pokud to bude nutné. Z Vašeho pohledu pak sice může připadat záhadné, kde vzal Robin Hronek peníze na podobné vybavení pro takovou ženu, jaké má doma on, když má jenom důchod a často mu ani nestačí. Záhada bude v takovém případě ještěš větší, když v jeho bance není zjištěna žádná chyba v počítačovém systému, nejsou tam záhadné operace, jiné účty jsou také v pořádku a nic nezákoného se kolem Robina Hronka neděje. Takto to funguje všude tam, kde se nám to podařilo a ještě podaří. Jde o to, kdo potzve tým +Robinhelp na sledování pokusů v této věci, abychom Vás o tom Informovali. V celé řadě i rozvojových zemích jsme takto vytvořženým párům dali vysokou životní úroveň díky budování tzv. Chytrých domácností.

Stačí se tedy přidávat na naše stránky v sociálních sítích a pokud jste ženy, zkuste  kontaktovat Robina Hronka ve věcech, o kterých se dozváte, že je potřebujeme udělat. Patří sem i ukázka toho, co vypadá složitě, a přitom je to jednoduché. Za pokus to stojí.

Žádné komentáře:

Okomentovat