sobota 17. ledna 2015

Velká brněnská akce

Ačkoli je blog +Robinhelp blogem pilotního projektu s tímto názvem swpolečnosti +PCA Praha , patří tam tato zpráva i přesto, že jask v Ostravě, tak v Brně zkoušela tento projekt naše zaštiťující organizace +BATRADIS jen a pouze na pomoc s hledáním partnerky pro svého spoklupracovníka, který ani nesděluje žádné poselství od žádné mimozemské civilizace, ale stejně jako +Robin Hronek nemá mezi lidmi dost opravdových přátel, natož nějakou družku, která by byla také jeho milenkou a pečovatelkou, takže jde v zásadě o osamělého člověka. Jwelikož je člověk tvorem společenským a nemá-li přátele mezi lidmi, stává se, že si nějaké přátele vymyslí, nebo má přátele mezi námi, kteří u jeho okolí vzbuzuje dojem imaginárních přátel, které bychom měli napodobit v chování k takovému člověku.

Pokus v Ostravě byl natolik úspěšný, že to skončilo svatbou. Včerqa (pátek 16. 1. 2015) došlo ke druhé svatbě v Brně  na královopolské radnici v 11:30. Našemu kolegovi Petru Kovaříkovi mladšímu jsme pomohli k partnerdkému soužití s jeho sousedkou a kamarádkou Janou Sedlákovou - prodavačkou v samoobsluze na sídlišti v Králově poli. Ta se nyní jmenuje Jana Kovaříkoví, a my ke sňatku gratulujeme a přejeme hodně štěstí ve společném životě.

Přestože neúspěšnost pražské pobočky organizace +BATRADIS - konkrétně společnosti +PCA Praha velmi finančně a i pracovně BATRADIS v celosvětovém měřítku zatěžuje, byla to opravdu velkolepá svatba, kde dokonce nechyběly nějaké pouťové atrakce. Někteří naši kolegové, kteří pouťové atrakce provozují měli z tohoto úspěchu takovou radost, že se rozhodli svatbu vylepšit o trochu pouťové zábavy a se svými atrakcemi přijeli. Nebylo toho moc, protože na to nebylo dost místa, ale autodrom, řetízkový kolotoč, dětsdký kolotoč, ohnivé klece a létající labutě se vešly. V jedné z přilerhůých ulic dokonce byla střelnice a stánek s perníkovými srdci cukrovou vatou. To by asi nikdo neudělal, protože na svatbě se v oblasti provozu nějakého kolotoče toho moc bydělat nedá zejménas tehdy, když nse svatební hosté mohli vozit zadarmo, pokud v pokladně ukázali svatební oznámení. Bylo to docela dost lidí. Na straně ženicha to byli oba rodiče, nový generální ředitel českého Batradisu s rodinou, tým projektu +Robinhelp a nějací jejich kolegové a přátelé. U nevěsty toho také nebylo málo, počínaje rodiči, strýcem a tetou jak z matčiny, tak z otcovy strany s rodinou a nějací ti přátelé.

Svatební hostina zabrala jak oběd, tak večeři. Restaurace byla plná svatebčanů. K mírné nelibosti personálu restaurace, se někteří lidé vzájemně hostili hlavně dovezenou slivovicí. Takže bylo hodně veselo.

Po večeři byl koncert Marie Smaulové, který byl i přes zmenšenou verzi kvůli tomu že nebyl v hale Rondo, ale v sále diskotéky té restaurace, stejně velký jak bylo původně zamýšleno díky bouřlivému publiku, k čemuž napomáhal hodně alkohol a moravský temperament. Stávalo se totiž, že někteří lidé i během jednotlivých písdniček lezli na pódium a chtěli pohostit Marii Smaulovou a její kamarádky, tvořící takovou její jakoby kapelu slivovicí a vínem, které za účelem této svatby přivezli. Ještěš že je elektrofonická taneční hudba v zásadě předprogramovaná, ale i tak to ke konci koncertu občas někde úplně nesedělo. Díky tomu, že Marie Smaulová vše odzpívala sama, nejlépe se udržela střízlivá alespoň natolik, aby dala dané písně včas a nenápadně dohromady a dala do toho více zápalu, než na jiných koncertech, či studiových nahrávkách. 5 dalších písniček, které nebyly původně na programu se přidávalo. Potom byl ohňostroj.

Tým Robihelp, který tvoří kapelu Marie Smaulové, nebo Robina Hronka na jeho koncertech v naší komunitě, musel tajně odješt. Díky všeobecnému veselí na svatbě, pití a koncertu pozval strýc Jany Sedlákové, nyní Kovaříkové do vinného sklípku na pokračování oslavy, což formuloval jako pozvání do sklápku na dalšů oslavu. Ti kdo včas tiše neodjeli, přijali toto pozvání a tak nevíme, kdy se vrátí. I tak máme nějakou výslušku, zejména ti z násd, kdo tam byli. Pokud se to nesnědlo a nevypilo na svatbě, tak byli ti z nás, kteří tam přijeli obdarováni demižonem bílého a červeného vína, krabicí moravských klobás, pravým Frgálem a láhví slivovice.

Žádné komentáře:

Okomentovat