středa 4. listopadu 2015

Koncept řešení osobního života pro start projektu Robinhelp

Skutečnost že nefunguje projekt +Robinhelp společnosti +PCA Praha začíná neblaze poznamenávat intelekt Robinas Hronka, nebo má jen +Robin Hronek smůlu. Každopádně se náš tým pustil do řešení tohoto problému. Stejně jako každý jiný problém řešíme takové věci každé pondělí, kdy tým Robinhelp mívá pracovní porady.

Video, které si zde můžete pustit, zachycujwe vyprávění Robina Hronka o tom, jak si přivedl domů prostitutku, která bohužel byla také zlodějkqa. Sám se poučil, že není bezpečné si zvát cizí lidi do bytu.

Na jednu stranu by mophlo být dobře, že se na podzim roku 2013 nezdařilo natočení videa s předvedením testu branné zdatnosti s měkým jiným, než s jeho souseedkou a kamarádkou, se kterou by se bývalo nic zlého nestalo, kdyby se to místo pohádání se podařilo. Bůh ví kdo by se z Facebooku dostal k němu do bytu a dopadlo by to podobně jako 25. 9. 2015 odpoledne.

Pracuje se tedy na žešení tohoto problému, jak to udělat, aby k intimnostem nebylo potřeba jít k Robinu Hronkovi domů a udělat to někde venku. Tento článek je něco jako koncept ptezentace řešení tohoto problému, pokud bude nutno pracovat s někým, koho Robin Hronek dobře nezná a kdo nezná jeho. Měly by si to přečíst nějaké ženy a dívky, se kterými se zná, a kterým by se dalo věřit že u něj v bytě nechají jeho věci na pokoji a nic si isd něj neodnesou.

Tento článek Vás má seznámit s nápady, ujak to řešit. Jaká bude finální podoba, jsme uzatím nevbymysleli a bude ti oředmětem dalších porad. Tam budeme řešit, jestli to zůstane v podobě tohoto, nebo podobného článku na tomto blogu, jestli to bude součást webu společnosti +PCA Praha v sekci vedoucí k pilotnímu projektu +Robinhelp , jestli to bude součást webu projektu Robinhelp, nebo něco jiného.

S jistotou můžeme pouze řáci, že řešení máme už dávno, a to díkly všem naším zahraničním kolegům, kteří ten Robinhelp také zkoušeli, a pozvali nás abychom viděli, jak to frunguje. Funguje to velice dobře. Sám +Robin Hronek se o tom přesvědčilv mnohas případech na mnoha akcích, kdy nešlo pouze o ochotu jej nosit na zádech soutěžícími dívkami, které ho v některých případech vzaly na koně na ramena, ale dokonce byl často obšťastněn formou orálního sexu. Stačí si vyhledat Robinhelp ve světě, a máte přehled všech akcí včetně nejnovější akce v Izraeli. Bohužel chybí akce v některých zemích v Africe. Asi nás chtějí překvapit, nebo nás jen nezvou. Jew to škoda, protože mají zajímavou soutěžní disciplánu v záchraně svého partnera, kdy jde o záchranu partnera z džuingle a spárů divoké zvěře, k čemuž používají noční návštěvu místní safari.

Z celkem pochopitelných důvodů zprávy z těchto akcí nijak podrobněji nepopisují, kdy a jak byl Robin Hronek takto obš%tastněn, nebo která dívka s ním orální sex prováděla. Na tomto blogu sice existuje zpráva o erotickém zážitku Robina Hronka s návštěvou z Finska, kde došlo nejen k orálnímu sexu, ale i k pohlavnímu styku dokonce s generální ředitelkou finského Batradisu. Svou roli tu ale sehrály následky konzumace alkoholu.

řešením tedy bude tuto praktiku použít, protože v závislosti na situaci to lze udělat někde venku, kde se dám najít místo, kam není moc vidět, v rerstauraci  se žena může schovat pod stůl, nebo s Robinem Hronkem jít na toaletu. Jiné prasktiky mohou být složitější, ale dá se to vyřešit. Do prsavidel pohovoru to dávat nebudeme. U přijímacího pohovoru pouze otestujeme brannou zdatnost zájemkyně o práci ošetřovatelky u +PCA Praha a nějaké takovéto důvěrnosti necháme pro přápad zájmu o spoluprtáci na pilotním projektu +Robinhelp . To by nemělo moc dslouho trvat, protože nyní vymášlíme opatření, aby Robina Hronka nikdo neokradl.

Pokud nějakou ženu 25 až 60 minimálně 175 cm vysokou znáte a důvběřujete jí, dejte nám vědět na našem Facebooku https://www.facebook.com/pcapraha/, najdete nás také na síti Google+, kontaktovat můžete Robina Hronka e-mailem, nebo přes kontaktní formulář na webu http://pcapraha.webnode.cz
pod odkazem Napište nám.

Děkujweme.

Žádné komentáře:

Okomentovat