středa 2. března 2016

Nová posila našeho týmu, internet zadarmo a další motivace

Pokud sledujete dění ohledně organizace +BATRADIS , tak asi víte, že máme novou posilu. Spíše by asi bylo na místě říci, že +BATRADIS  má novou posilu, alen jelikož k této organizaci patříme i my - +PCA Praha a +Robinhelp , říkáme "máme" novou posilu. Pokud si pčečteteč článek na webu časopisu Nový svět, který najdete na http://novy-svet8.webnode.cz/novi-kolegove-nam-umozni-se-doma-pripojit-na-internet-zdarma-a-uskutecnit-dalsi-projekty/, dozvíte se tam na příklad o technologii, která nám umožní přístup na internet zadarmo s čímž přišlo organizaci +BATRADIS pomoci několik lidí, z nichž se někteří zajímají o náš pilotní projekt +Robinhelp .

Z poměrně velké skupiny studentů informatiky, konkrétně IT a síťového inženýrství, projevily zájem 3 studentky i o náš projekt. Jsou to:

1. Dasy Siegerová 
2.  Mindy Simonsová
3.  Mindy Simonsová

Tyto 3 dívky zůstanou v Praze na rozdíl od ostatních, které i kteří budou budovat tzv. VPNS servery v ostatních českých pobočkách organizace +BATRADIS . I my tak budeme moci zastat práci lidí, na které se obrátil +Robin Hronek, aby mu s tím pomohli. On totiž zjistil, že jehop kamarádi z hospody jsou dobří na pokec, ale aby mu uměli s něčím opravdu pořádným pomoci, to se jim moc nedaří, nebo chtějí peníze i tehdy, když neuspěli. 

Další věc, proč to děláme, je další motivace Vašich žen ke spolupráci s námi, protože vedle počítače, chytrého telefonu zadarmo jen za spolupráci, kam patčí i napodobení chování nějaké ženy z nás nějakou ženou od Vás k Robinu Hronkovi, bude vedle toho počítače a mobilu spolu s dalšími výhodami patřit také elektronická ochrana proti zvůli úřadů.

Vítáme je mezi námi a doufáme, že to s Vámi pohne, protože  absence intimního druhu dámské společnosti může u muže způsobit poruchy intelektu, kterým se nevyhnul díky Vaší lhostejnosti ani +Robin Hronek , který si tak přivedl domů zlodějku jen proto, že se zachovala téíměř takovým způsobem, jaký bychom od Vašich žen uvítali, ale s tím rozdílem, že takto jednající žena, nebude chtít za nic peníze a nechá všechny věci v bytě Robina Hronka na pokoji a nebude si jich všímat.

Mobilní telefon, počítač a další věci zadarmo jsou podmíněny absolvováním pohovoru s testem branné zdatnosti, registrací v evidenci zájemkyň o práci ošetřovatelky u +PCA Praha a uzavřením smlouvy na konkrétní činnost a spolupráci, jakou je třeba být partnerkou Robina Hronka. Krátkodobá smlouva, nebo jednorázová spolupráce není doporučena, protože neumožňuje získat tolik výhod jako smlouva na delší dobu.

Dalěí speciální motivaci ke spolupráci nenajdete přímo u nás, ale na ostatních webech, blozích a dalších formách internetové prezentace, protože určité informace o původu naší společnosti uvolňujeme postupně a sami se k tomu přiznáme časem. 

Žádné komentáře:

Okomentovat