čtvrtek 1. června 2017

Robinhelp v Texasu

19. až 21. Května se konala v Texasu obří akce projektu Robinhelp ve městě Houston. Vytvářely se tam ihned 4 páry současně a páteční a sobotní večer patřil světelné a zvukové show v podobě koncertu Robina Hronka a Marie Smaulové. Robin Hronek si však problematických požadavků, kladených na ženy projektem +Robinhelp neuřil, i když je pro zúčastněné americké dívky ochota nosit někoho na zádech, nebo ramenou samozřejmostí za předpokladu, že má na to daná žena dostatečnou sílu stejně jako někzteré intimní důvěrnosti, kde je to v USA trochu horší, ale pokud v tom dané soutěžící ženě nebrání její náboženské přesvědčení, či styl výchovy,m i to není problém i v Texasu. Naopak bychom mohli říci, že oproti jiným státům USA je na tom alespoň Houston v ochotě dělat neobvyklé věci dokonce i lépe než New-York, hovoříme-li o projektu +Robinhelp .

Robin Hronek dorazil na místo konání akce až v pátek odpoledne, protože letadlo s nám a jeho přáteli, kteří večer účinkovali na jeho koncertě, co by další hudebníci, přistálo na houstonském letišti ráno, po čemž následovalo ubytování a odpočinek po cestě, která nebyla příliš pohodlná, neboť začala v pátek brzy ráno letem z Prahy do Frankfurtu nad Mohanem, dále následoval let z Frankfurtu do New-Yorku a nakonec z New-Yorku do Houstonu.Vyzkoiušet si některé věci bylo možné v sobotu a stálo to za to.

Nabízí se úvaha o tom, co bude s projhektem Robinhelp Robin Hronek dělat po smrti jeho matky. V zásadě se dá říci, že v jeho případě je vše mnohem jednodušší, avšak praxe je i zde zcela odlišná od teorie. Na západě a konkrétně zde v Houstonu by byl i sex na prvním rande proveditelný i bez nošení na zádech. Tím pádem by byl osobní život Robina Hronka zcela vyřešen, pokud by se přestěhoval do USA a třeba i do Houstonu zde v Texasu. Pro zajímavost jsme požádali své americké kolegy, aby nám pro zajímavost zjistili, jak by to vypadalo ve městech v různých státech USA, kde i Robinhelp funguje. Výsledky jsou docela zajímavé. Celkem by přicházel vedle Houstonu v Texasu New-York ve stejnojmenném státě, Boston Messetchusec, Chicago a Cleveland v Ilinois, o něco hůře pak St. Francisco a Los Angeles, takže si nejsme jistí celou Kalifornií a dost mizerně by to šlo v zemědělsky významných státech, jako je Omaha, Cansas a z jižních států Alabama. Je to ale individuální podle toho, na jaké lidi narazíme. Celkově to vychází tak, že by to nebyl problém ve větších městech.

Znamená to, že by zde v USA musel Robin Hronek žít v nějakém všětším městě, kde by pokračoval v práci vedoucího osobního oddělení společnosti +PCA Praha , ale pod názvem Allied Social Services a vybrat si z žen, které ho newjlépe dokázaly nosit na zádech nějakou, která by se s ním o něco více kamarádila a která by s ním měla poměr i na první či druhé schůzce. U požadavků na pomoc  s domácností by zde musel stačit úklid, protože americké ženy hlavně ve věku 30 až 50 let ani hospodyněmi být nechtějí. I v Evropě se od toho již nějaký čas hlavně na západě upouští.

I když by šlo o osobní život Robina Hronka v intimním smyslu slova, stále dělá ženám problém pochopit ideální řešení preo obě strany, kdy je případná přátelská výpomoc s čímkoli na libovůli dané ženy, ovšem pomoc v intimním životě není dostupná. Přitom to není nic složitého. Stačí trochu přemýšlet a pokud navíc se daná žena cítí na to, poskytnout i osobní ochranu a je ochotná si svoji zdatnost vyzkoiušet nošením někoho na zádech, bude vše fungovat jak má i u nás.

Žádné komentáře:

Okomentovat