sobota 8. července 2017

Jaké by to bylo, kdybychom byli úspěšní

Na základě našich porad jsme došli k názoru, že Vám ukážeme nějaké možnosti pro pořádání našich akcí, kde se chceme soustředit na soutěžní výběrové akce projektu +Robinhelp za předpokladu, že se smůla perolomí. Mohlo by to pomoci k úspěchu, když zejména ženy, hledané naší společnopstí uvidí, že příchází o možnost se něklde najíst a napít zadarmo v rámci našich akcí.

Abychom se mohli plně soustředit na věci, které nejde zatím udělat, uděláme vše, co udělat jde. V tomto případě by šlo o prohlídku areálu restaurace Carabvan Camp, ze které jsme Vám na naěšich sociálních sítích přčinesli nějaké fotografie. Na YouiTube máme pro Vás video, kde toho není vidět nešjvíce, protože Robin Hronek musel při natáčení videa dávat pozor na cestu, když natočil procházku po areálu.

Z komentáře Robina Hronka k prohlídce toho areálu, který si lze přehráním videa projít, se můžete dozvědět, co je potřeba k tomu, aby  se dala nějaká ta výběroví akce uspořádat. Místa je tu spousta, ale je potřeba mít obsáhlou evidenci zájemkyň o práci ošetřovatelky u naší společnosti, což platí bohužel jen u zahraničních kolegů Robina Hronka, kteří měli to štěstí, že je ženy ochotně zloušely nosit na zádech i bez toho, aby se to muselo předvádět na videu na důkaz toho, že to jde. V hodně případech to platilo i o intimních důvěrnostech.

V České republice to může fungovat také, což máme vyzkoušeno díky našim moravským kolegům. Robin Hronek má štěstí v těchto věcech na dosah také, protože má vyzkoušené jak to nechání se nosit, tak nějaké ty důvěrnosti, avšak alespoň ten test branné zdatnosti by bylo třeba zdokumentovat a zveřejnit na důkaz proveditelnosti. Intimní důvěrnosti formou orálního sexu zdokumentovány jsou, ale to nelze zveřejnit. V Dánsku to šlo a v této oblasti šlo o všechno možné, ale to byla otázka dohody a dostupné to bylo jen krátce.

Robin Hronek rozšiřujer své kreativní schopnosti a vydává na svém osobním kanále ma YouTube různé druhy vlogů. K tématu našeho článku se bude hodit jedno z jeho videí s vyprávěním o hledání družky pro sebe naším způsobem, neboť v rámci výuky lidstva aby byli lidé na sebe hodní, je soužití muže a ženy tím nejlepším příkladem a učební pomůckou.

Robin Hronek porovnává vlastnosti žen z našeho světa s vlastnostmi Vašich žedn, hledá shody a hledá vlastnosti našich žen u Vás. Jde to, ale i bez nošení na zádech není vstřícnost Vašich žen dostatečná. Všzde jinde ve světě měli jeho kolegové větší šětěstí díky lepšímu vychování nejen žen, ale všech lidí v severní a západní Evropě a ve světě vůbec.

Díky tomu pobočky organizace +BATRADIS mohou investovat více prostředků do akcí na výběr družky pro někoho takového, kdo má jinak smůlu na vážnější vztah s opačným pohlavím

V případě že se smůla prolomí by sice pouťové atrakce a stánky se vším možným v restauraci Caravan Camp nebyly, Koncert Robina Hronka by být mohl, ale s jeho domácí technikou a bez úžasných světelných efektů, ale jídlo a pití by díky tomu, že jde o restauraci bylo. Na branné soutěže i soutěž v co nejdřívějším zahájení nějakých těch intimností je podnik náležitzě vybaven jednak vodní nádrží na koupání, tak spoustou místa v přírodě, kam z rtestasurace a jejího sezení venku není vidět. I nějaké stánky a věci k pořádání akce se tam vejdou. Na louku vjezdem projede i autobus i menší kamion, ale pouťové atrakce by sestavit nešlo, protože vjezdem jejich přepravní kamiony neprojedou stejně jako jeřáb. Odmomtovat bránu by dalomoc práce navíc a vedení podniku by nám to nedovolilo.

Umožněte nám uspořádat takovou akci i když to bude mít do akcí našich kolegů daleko. Stačí být vsdtřícnwější v nerobvyklých požadavcích.

Žádné komentáře:

Okomentovat