pátek 27. října 2017

Plzeňský pokus o Robinhelp a PCA Pilsenia

Velmi by nás zajímalo, jestli bude Praha dírou v sociální mapě světa a vzhledem k našemu původu i vesmíru. Robin Hronek myslí že ano, ale když to šlo na Moravě, půjde to i v Plzni. Již v průběhu mezinárodní konference Allied Social Services ve Stockholmu, jsme Vás informovali na našem Facebooku a Google+ o objevení člověka v Plzni. Uvedli jsme tehdy, žed bychom to tam rádi zkusili a na přání Robina Hronka tu pro Vás a všechny nevěřící Tomáše máme tento článek.

Obdrželi jsmed dopis od pana Ing. Petra Dohnala z Plzně, že jeho syn obtěžuje spolužačky tím, že chce od nich nosit na zádech. To nás samozřejmě zaujalo, takže se ředitelka nynější společnosti PCA Praha - Pamela Jannis spolu s Dianou Waters a Jennifer Roberts vydala do Plzně. Takto se chovající Martin Dohnal  je již v závěrečném ročníku Gymnázia a Středního odborného Učiliště, kde studuje obor Strojní zámečník a druhým předmětem, ze kterého bude maturovat je Informatika. Děvčata zjišťují, co vše má Martin Dohnal 22 let, 172cm/93 Kg společného s naším Robinem Hronkem. Přesto že je jak Pamela, tak Jennifer černovlasá a Diana hnědovlasá, má tak Martin před sebou 3 různé dívky, z nichž 2 nosí brýle. Vypadá to, že bude mít Martin sterjně jako Robin zálibu ve vysokých dívkách, vyšších než je on sám, oprotože i když jsou všechnyx 3 dívky pohledné, vypadá to, že se mu nejvíce lábí Diana.

Děvčata s Martinem probírala všechno možné a divila se, že jej spoluižačky unesou na zádech i přesto, že má v dosti pomalu fungujícím notebooku také jakousi evidenci a jsou tam zapsány asi 3 jeho spolužačky.  Přes původ dívek dalo Pamele toho Martina nosit na zádech dosti zabrat, Diana to zvládla docela dobře a Jennifer se pod ním složila. Nic se nestalo. Jen když si ho chtěla nadhodit, povolily jí nohy a najednou byla na kolenou a Martin se jí převalil přes hlavu a všichni se tomu zasmáli.

Jaké ženy se Martinovi líbí se zjišťovalo i v oblasti intimních důvěrností, na což je ještě dost času, neboť se tento výzkumný tým hodlá vrátit do Prahy až v neděli. Zatím se v tomto ohledu použil orální sex, kde není jasné, od které z nich to bylo nejlepší. Jelikož je Pamwela ředitelkou a vedoucí výpravy, začala s tím ona už ve čtvrtek odpoledne a Martin si to dost pochvaloval. Jasno bude až po počítačovém porovnání a vyhodnocení grafů a výsledků EEG. To provedeme doma, protože plzeňská pobočka organizace +BATRADIS  má i v rámci svého intranetu pomalé připojení a vyxzkoušet musíme i jiné praktiky.

+Robinhelp  z toho budeme dělat časem, až Martin zaeviduje více žen, které ho zvládnou nosit na zádech, k čemuž bude potřebovat zhubnout minimálně o 10 Kg, aby nebyl tak těžký. Bude také zdravější, protože nadváha Martina Dohnala by mohla časem způsobovat zdravotní problémy a projektem +Robinhelp  odstraníme příčinu té nadváhy.  Skutečnost, že se s ním ženy maximálně jen kamarádí a vše zůstává ve vší počestnosti mu způsobuje deprese, které zahání jídlem a sladkostmi. Další výprava do Plzně bzse s Marií Smaulovou, co by ředitelkou projektu +Robinhelp , které dáme k prostudování získané materiály a možná v Řijnu 2018 přivítáme na mezinárodní konferenci Allied Social Services Martina Dohnala jako ředitele společnosti PCA Pilsenia.

Žádné komentáře:

Okomentovat