pátek 5. července 2013

Co asi neznáte, je smysl současné činnosti společnosti PCA Praha

Jistěš víte, že jsme provozovatelem projektu Robinhelp, ale uniká Vám  smysl. Víte také, že pro nás pracuje Robin Hronek, který se těžko seznamujew, a rád by touto cestou pomohl ostatním v jeho situaci. Nefunkčnost tohoto projektu a zaneprázdněnost péčí o matku po mrtvici mu zatím nedovoluje pro veřejnost uspořádat přednášku na toto téma, jejíž součástí by byl i nábor pracovnic  a pojednání mo plánech a budoucnosti projektu a naší společnosti. Formou  textového článku bychom Vám rádi jeho přednášku v uoravené formě nyní předložili, abyste se o tom dozvěděwli nějaké veci, které ba webu nejsou:
--------------------------------------------------------------------------
Vážení přátelé, kolegyně a kolegové!

Dovolte mi přivítat Vás na semináři o projektu Robinhelp společnosti PCA Praha. Jmenuji se Robin Hronek a na úvod bych se rád omluvil že jsem onlečen v civilu a ne v obleku s košilí a kravatou. Součšástí této prerzentační přednášky má být nábor eventuálních zájemkyň o práci ošetřovatelky pro společnost PCA Praha včetně projektu Robinhelp. Pokud jste si prostudovali a hlavně prostudovaly naše stránky a slkedujete-li nás na sociálních sítích, je verdle běžného pohovoru potřeba zvládnout test branné zdatnosti, při kterém bych si totiž mohl společenské oblečení zbytečně pomačkat, protože je gtřeba si zkusdit nosit mně na zádech, což řákám pro ty, které se o tom nedočetly a je to jeden z problémů proč to nefunguje. Jinde ve světšě to není problém, ne snad že by byly ženy ve věku 20 až 55 let měřící minimálně 175 cm okolo České republiky tělesně zdatnější, ale jsou lépe vychované a i když si myslí to sdamé co Vy, nedají to na sobě znát. 

Co je to Robinhelp? Je to projekt, který mi má dopomoci k partnerce i přesto, že mám velmi vysoké nároky a nemám moc velkou možnost se dostat mezi lidi protože mám doma moc práce, na kterou občas sám nestačím. Jistě je mnoho mužů v podobné situaci, kteří by to uvítali, protože jsou velice časově vytíženi ať už z pracovních důvodů, nebo jsou také zdravotně postiženi ani ne snad tak, že by špatně viděli, nebo se špatně hýbali, ale ne dsnad že by to byli blázni, nebo hnusáci, ale mohou trpět ně+jakou formou Autismu. Neobvyklé požadavky při pohovoru tady nezkouší jen tělesnou zdatnost, ale hlavně ochotu plnit podivná přání. 

Pokud nás sledujete na sociálních sítích, jako je Facebook a Google+, můžete si povšimnout, že různé události u mne doma jsou dokumentovány a hsou publikovány jako zprávičky s prosbou o pomoc. Před tím než byl projekt Robinhelp přeczat společností PCAQ Praha, měl na to speciální stránky a skupinyx na sociálních sítích. Nyní se to děje na stránkách, skupinách a komunitách společnosti PCA Praha. Pokud se nám podařilo místnost dostatečně zatemnit, můžete náhledy obrazovky počítače s tšěmito stránkami vidět za mnou. 

My si ale teď pořádně roszsvítíme a povíme si něco o technické reakizaci projektu, která je dosti nákladná. Na hodně věcí jsem musel hodně šetřit, použít vrácení přeplatků, nebo dostat něco k Vánocům od svého otce apod.... A to jsem teprve ve stádiu, kdy musím být velice opatrný při provádění pohovorů pro PCA Praha i bez použití pro projekt Robinhelp, takže ani není z čeho vybrat nějakou ženu  pro sebe, která by posloužila také jako příklad toho, jak by to mělo fungovat. Na tomto soužití by se tato nová služba společnosti PCA Praha doladila a - lapidárně řečeno: Mouchy by se tomu vychytaly za chodu. Sloužila by tomu v podstatě ta sámá, nebo podobná foto a video-dokumentace jako fotky a videa o tom, s čím je u mne a u mojí matky doma potřeba pomoci.

K tomu bylo potřeba pořídit dosti drahé technické vxybavení, jako je digitální videokasmera, fotosaparát, chytrý mobilní telefon, počítač stolní as počítač přenosný. Také používání služeb elektronické komunikace je v ČR nejdražší na světě, nicméně jako vyučený telefonní manipulant a IT technik samouk, si s tím z velké části umím poradit občasným používáním více mobilních telefonů se SIMkartami od všech operátorů, abych volal do vlastní sítě.

Aby to nějak vypadalo, tak se všude píše, že je jedním z partnerů projektu také Google. To je jenom pro zsajímavost na přitahování pozornosti hlavně žen a pravdou je z toho pouze to, že se mi odsvědčily služby Google a celá infrastruktura projektu jde jejich pomocí rozjet zadarmo. Tím myslím sdílení, zálohování a synchronizace souborů a kasncelářské práce na Disku Google, komunikace přes GoogleTsalk, nebo-li Hsangouts, kalendář a informace všeho druhu nejen na stolním a přenosném počítači ale i v kapsa formou chytrého telefonu se systém,em Android. Totéž platí i pro Microsofzt kvůli tomu, že hodláme pokrýt všechny platformy včetně Windows 8 a Windows Phone 8, kde na kanceláčskou práci použijeme MS-Office a na sdílení, zálkohu, spolupráci a synchronizace SkyDrive. Aby se Office nemusel kupovat, je na SkyDrive na webu stejně jako na Goofle Drive, ale je to oproti desktopovému Office dost mizerné, nicméně psát se v tom dá, dwlat tabulky, pokud v dokumentu nemají být obrázky, i když i to jakž takž jde a do prezentací bych se nepouštěl. Pro oboje lze na bezplatnou komunikaci po internetu používat Skype, který je i pro Android. 

Kapitolou samou pro sebe je, že Vám dáme počítač a mobil zadarmo, když sd námi budete spolupracovat. I když se píše že to má na starosti organizace BATZRADIS, která má k tomu i svůj operační systém, doopravdy to bude tak, že Vám to pořídím sám, takže kromě žen oracujících jako ošetřovatelky, budou potřeba nějací sponzoři. Harfware se musí zaplatit vždycky, a to i v případě, že bych to pořídil jen své takto získané přítelkyni. Přenosné počítače a starší typy stolních počítačů nemusí být problém včetně originálu systému Windows. Pro Microsoft Office existuje i ve Windows alternativa v podobě Open Office, nebo to dšlat online na Googke Drive - http://docs.google.com , nebo na SkyDrive - http://skydrive.com . K celému Windowsu existuje alternativa, kterou může být např. Ubuntu, což je uživatelsky nejjednodušší a také nejrozšířenější typ, nebo-li distribuce operačního systému Linux.  

Troch může hlavně ženám vadit jiný vzhled a ovládání, ale i bez kupování Windowsu se dá Ubuntu vyměnit za Xubuntu, které vypadá, nebo jde udělkat, aby vypadalo jako Windows, akorát ře ve výchozím stavu bude hlavní lišta s nabídkou Start ve Windows, resp hlavní sdystémová lišta s nabídkou nahoře a ne dole. Imitovat Windows ve vzhledu umí také Kubuntu díky použití KDE balíčků na zvorgu grafického uživatelského rozhraní, což můžeme vidět u Linuxu sd názvem Debian. Z doslerchu od svých přátel ale musím bohužel poznamenat, že jejich pokusy s Linuxem nedopadly nejlépe, protože jim něco nefungovalo. Ve dvou případech dokonce nešel kupodivu Internet.

Aby se opravdu ušedtřilo, mohou s námi spolupracovat i budoucí zákazníci společnosti PCA Praha, kteří by jinak neměli žádsnou partnerku a není jim nic kromě toho, že jsou to autisté, podivíni, nebo mají nějaké vlkastnosti, kterými mohou být ženám nepříjemní od např. smradlavých nohou po hlasité krkání. Jde na to dát pozoir a častěji se mýt, ale ne vždy se to podaří uhlídat. Jsou-li takoví potencionální uživatelé toho, co chce PCA prsaha z Robinhelpu udělat šikovní na počítače, mohou je stavět i přesto, že se ještšě doprodávají již hotové skříňové desktopy i se systémem. Abyste si nemysleli a hlavně nemyslsely že delší známosti s využitím služeb společnosti PCA Praha je pro mrzáky, podivímy a hnusáky, k tomu aby se nějaký muž špatným způsobem, nebo těžko seznamoval se ženami za účelem vážnější známosti, nebo jen flirtu a sexu (bráno ze strany mužské psychiky), stačí jen aby se dobře učil, ze školy měl všechna vysvědčení s velmi dobrými známkami, byl sečtělý, což se projevuje třeba tak, že m,á takový muž do,a rozsáhlou knihovnu, měl rozsáhlé vědsomosti i z Astronomie, Teoretické Fyziky a Matematiky, ztakže s ním jde diskutovat i nba akademické úrovni, ale i když mohou mít i ženy dostaztečné vědomosti, aby tomu rozuměly, nebo aby je to dokonce i zajímalo, moc nejsou, protože chtějí aby jim muž spíše lichotil, než jim povídal o různých věcech, j\ko je Einstejunova teorie Relativity, Teorie Superstrun, černé díry, kvantová mechanika apod.

Namýtnout lze, že existují speciální podniky, kde lze některé věci tohoto druhu získat na chvíli, zsato však naprosto přímočaře a účinně, ale stojí to moc peněz. Cílovou skupinou mužské klientely je malý finanční příjem, který takovéto kratochvíle vylučuje tak často, jak by to bylo nejlepší, což je i můpj případ. I mimo takové věci jako BATRADIS a Allied Socisal Services a taky PCA Praha to v Německu existuje a funguje to. Jinak to funguje všude možně kromě Českéa Slovenské Republiky. Pokud nás sledujete na sociálních sítích, naši slovenští kolegové čekají na úspěch v Čechách. 

Aby se toho nikdo nebál, uiž od začátku kladu důraz mna absolutní svobodu, takže netrvám na tom, aby moje partnerka byla jedna na celý živoz. Tady se i pro mojí osobní potřebu uplatní výše uvedené IT, k tomu, aby u mne pořád někdo byl, čímž myslím nějakou ženu. Protro se zájemkyním o práci pro PCA dává tato technika, aby bylo vše efektivně organizováno. Osobní data zájemkyň o práci, které v Praze mám na starosti se dají použít k rychlé náhradě sama za sebe a když to bude fungovat, vznikne u společnosti PCA Praha tzv. Divize Robinhelp, která již funguje jako tým administrativních pracovníků a vývojářů pod vedení slečnou Marií Smaulovou. Povbídání o ní by vydaůlo na jednu i více přednášek, ale pokud jde o to, jaká žena by byla pro mne nejlepší, berme ji jako příkladnou osobu.  To by šlo říci i o organizaci BATRADIS jako o mezinártodní megakorporaci s příkladnou pracovní morálkou svých zamšěstnanců, což by měl být vzor pro PCA Praha ve smyslu spolupráve Vás se mnou.

Takže si myslím, že bychom se mohli podívat na to, jestli to nšěkoho zaujalo a potom bychom si mohli udělat besedu, abyste se mohli na něco zeptat. Děkuji za pozornost.

R.H.
----------------------------------------------------------

Takto by vyoadala asi nějaká taková přerdnáška o nás.

Žádné komentáře:

Okomentovat