neděle 20. listopadu 2016

Husarský kousek slovenských kolegů

Možná víte, že naše společnost má na Slovensku pobočku, nebo spíše  společnoist s podobným názvem, akorát že po písmenech PCA, což znamená Personal Complex Assistance, nenáisleduje název města, kde jsme doma, což je Praha, takže jsme +PCA Praha , na Slovensku je to PCA Slovakia a mezi tím na Moravě asi bude PCA Moravia. Vraťme se však na Slovensko, a to do Bratislavy, kde se nám povedlo něclo neuvěřitelného.

Na našem webu pilotního projektu +Robinhelp jsme zveřejnili zporávu o pokusu o použití tohoto perojektu na bratislavské sídlišti Petrželka, kde má +Robin Hronek kolegu. Tím kolegou je jistý Peter Midlár, který má naprosto stejný postoj k ženám jako Robin Hronek, má i hodně podobný osud, akorát že se stará místo o matku po mozkové mrtvici o syvého otce, který měl mrtvici a také má nepohyblivou levou ruku. Na rozdíl od matky Robina Hronka mu to zasáhlo více nohy, takže  Petrův otec nemůže chodit ne kvůli artróze a artritických revmatických zánětech kloubů, ale po té mrtvici.

Přestože za zhruba 15 let stejně jhko u Robina Hronka a jeho matky vymyslel Peter Midlár s svým otcem spoustu triků, jak si se všám poradit včetně dostat otce na záchod, nebo do vany vykoupat apod. Záchod řeší tzv. Gramofonem a osobní hygienu otíráním žinkou na okraji vany. Díky tomu se Peter máilo kdy dostal mezi lidi mimo nákupy, takže jediná možnost jak mu najít družku byl pokus s projektem Robinhelp českých kolegů z Prahy.

Díky tomu a Robinu Hronkovi se to povedlo. Alena Kocúrová se o oba ochotně stará, i když potřebovala motivaci formou počítače a miodernizace domácnosti, a protože je ze všech žen, které si Peter Midlár eviduje nejsilnější, alespoň podle testováníí zdatnosti necháním se od žen nosit na zádech, mohl se Petrův otech Ďtefan Midlár již včera asi po 16ti letech pořádně vykoupat, protože ho Alena Kocúrová dostala sama do vany a i přesto, že pan Štefan Midlár váží okolo 80 Kg, tak ho i nymdala.

Mohl se tak zúčastnit poprvé pořádně vykoupaný slavnostní akce, která vyvrcholila večerním koncertem Marie Smaulové. Doporučujeme naším slovenským kolegům, aby nespěchali se svatbou, na které se budememe spolu s kolegy z české pobočky organizace +BATRADIS velmi rádi podílet a pokusíme se zařídit koncert Robina Hronka, který chyběl na slovenské výběrové akci a tak chyběl v pátek i jeho koncert. Marie Smaulová to zachránila, takže světelnou a zvukovou show sídliště Petrželka zažilo přímo na parkovišti a uvnitř Obchodního centra Petrželka.

Přestože má Robin Hronek svoji matku v současné době v nemocnici, takže má pro sebe veškerý volný čas, stejně s námi na slovenskou výběrovou akci, kde Alena Kocúrová zvítězila asi nad 8 dalšími, protože víc jich Petera Midlára na zádech dostatečně dobře neuneslo, nebo oslovené ženy nechápaly, proč to mají zkoušet, nebo odmítly spolupracovat, nejel, takže si nemohl vyzkoušet, jestli jsou i na Slovensku v některých věcech ženy vstřícnější, jak tomu bylo  všude jinde na světě. Pokusíme se někdy Petera idlára a Alenu Kocúrovou pozvat do Prahy, nebo necháme setkání na mezinárodní konferenci organizace BATRADIS v roce 2017, ale nevíme do jakého města na světě, přčípadně do Stockholmu na další mezinárodní konferenci Allied Social Services.

Zbývá nyní jen takto uspět v Praze u Robina Hronka, aby více žen prošlo evidenčním provcesem, z nichž by se nějaká nabušená kobyla, nebo i slonice vybrala jako družka Robina Hronka. Pochopitelně že vítáme z její strany z počátku vřelý přátelský a kamarádský přístup a ochotu zkusit něco nového. Díky tomu, co je k tomu potřeba bude i legrace, kdy ochotou svézt Robina Hronka na zádech, nebo jakkoli na koni, peokáže navíc i velký smysl pro humor.  To by bylo potřeba u předvedení tohoto procesu veřejně formou videa, které by bylo součástí našeho webu, má-li daná žena sklony bavit lidi okolo.

Rádi bychom i toto stihli do Vánoc, kdy by to byl pro nás a pro Robina ronka od Vás docela pěkný dárek k Vánocům.

Žádné komentáře:

Okomentovat