pondělí 17. srpna 2015

ROBIN HRONEK - Moje vylepšení testu branné zdatnosti

Zdravím,

Ačkoli je tento bloh určen pro projekt +Robinhelp a je navíc používán jako blog celé společnosti +PCA Praha , je tentomčlánek na správném místě i když by měl patřit na můj osobní blog. Když Vám zatím nemůžeme na videu ukázat, že je možné aby mne nějaká žena unesla na zádech, co by pracovníkja osdobního oddělení s tím, že svzení mne a nedbo kteréhokoli mého kolegy zájemkyní o práci ošetřovatelky na koni uje tím testem branné zdatnosti, je i v ženských silách, ukazujeme Vám všechno ostatní okolo. V tomto případě to může být pohled do zákulisí příáprav na mezinárodní konferenci Allied Sociasl Services, nebo-li Spojených Sociálních Služeb, která se každoročně koná ve Stockholmu začátkem Řijna.

Stockholm 2015 (jak tomu pracovně říkáme) bude letos mimořádný v tom, že pod označením PCA (Personal Complex Assistance) přivítáme mezi sebe naše kolegy ze Slovenska, kde se +PCA Praha jmenuje PCA Slovakia. Vzhledem k tomu, jaká je sdituace okolo pokusu o Robinhelp v Izraeliu, stane se Hasub Nataniah nejen ředitelem izraelské pobočky organizace +BATRADIS , kterým již je, ale bude také ředitwelem pobočky Alliečd Social Services v Tel Avivu.

Když swe mi pčed 2 roky nepodařilo pro +PCA Praha záskat grant natočením toho videa s branným testem, chtěl bych letos navrhnout vylepšení testu branné zdatnosti. Na zádech se toho unese hodně, ale neznamená to nutně zejména u žen, že bude mít naše ošetřovatelka dost velkou sílu třeba na vytažení nemohoucího člověka z vany. Moje matka by se ráda něškdy pořádně vykoupala, ale sama nevyleze a můj bratr, nebo jeden, či oba jeho synové, nemají vždy čas. Incident z toho nebude, protože na rozdíl od pokusu se dohodnout s nějakou svou kamarádkou, která bydlí velmi blízko, půjde o referátr, který bych letos v tom Stockholmu přednesl.

Zatím nevím, jak by se to dělaloi. Nechat se vzít na zádá je celkem jasné. Jak zkoušet tahání někoho z vany? Dal by se tahat zájemkyní o práci pytel na odpadky naplněný pískem. Aby se docílilo rozměru těla dospělkého člověka, byl by pytel příliš těžký. Hmotnost pytle se má pohybovat mezi 40 až 80, nebo i 100 Kg a oproti nošení na zádech to vypadá složitě. Bude to zajímavá porada a pokud by mi to schválili, určitě se vymyslí, jak na to..

Už nyní nad tím přemýšlím a dělám si poznámky, z nichž tu hlavní vidíte zde, což je moje příprava na Stockholm 2015.

R.H.

Žádné komentáře:

Okomentovat