pátek 22. dubna 2016

Konkrétní ukázka potřeby urostlých žen

Dlouho jsme nic nepsali na náš blog, který používá společnost +PCA Praha , protože +Robinhelp jwe jejím pilotním peojektem. urostlé ženy nejsou jen žádány společností +PCA Praha jako ošetřovatelky, které mohou nahradit zháchranáře a ušetřit nemocnicím  spousty peněz, protože zvlásdnou samy manipulovat i s trvale ležícími pacienty, takže není třeba mít pánský pomocný persdnál, ale budí svým vzhledem respekt. Aby byla zajištěna všestrannost a ochorta plnit i neobvyklé požadavky, testuje se branná zdatnost nošením pracovníka pracovního oddělení na zádech, kterým je v Praze +Robin Hronek , kterému se stále nepodařilo natočit video, kde by se nechal vzít na koně od nějaké kamarádky na důkaz toho, že to jde a že je to samozřejmost.

Na základě pravidelných porad, které má +PCA Praha v pondělí, přibyly porady týmu +Robinhelp v pátek. Ty teď  zcela pravidelné nejsou, protože okolní pobočky organizace +BATRADIS  upravují hlavně v kontimentální Evropě počítačové sítě svých poboček tak, aby mohly poskytovat zdarma přístup na internet těm českým. Už nyní máme internet zadarmo, ale zatím je to stálepomalé. Dokončení práce na úpravách sítě je oslaveno koncertem Robina Hronka v každém městě v dané zemi, což je hlavním důvodem k pořádání tzv RHMUSIC GrandTour i v rocwe 2016. Každý páteční večer je koncert. Nicméně je i tak tento článek výsledkem těchto porad. ¨

Branná zdatnost, testovaná nošením na zádech je užitečná i u projektu +Robinhelp , kdy +Robin Hronek osobně zažil na příjklad dnes situaci, kdy by se hodilo jeho matku odnést do auta při dopravě k lékaži, nebo ji vyndayt z vany, když by se chtěla vykoupat. Kdybychom nebyli vázáni zákonem o kauzalitě vzledem ke svému původu, tak by to pro mnohé jkamarídky Robina Hronka z našich řad nebyl peroblém hlavně u těch, měřících 180 a více cm a u těch měřících okolo 2 metrů to není vůbec problém.  Bohužel misíme takové hledat mezi Vámi i pro Robina Hronka na takovéto situace, nebo osobní stráž.

Aspekt osobní stráže u Robina Hronka v podobě urostlé partnerky je hlavně posychologický. Budí to respekt, když je všeobecně poznat, když k nám patří někdo veliký. V přírodě to platí i u zvířat, kdy i malé zvíře dokáže pouštět hrůzu, podaří-li se mu konkrétně udělat velký stín sama sebe. Z domácích zvířat to umí někteří malí psi. Stačí se postavit k lampě tak, aby se na stěnu promítal velký stín a pak stačí jen zavrčet. U lidí to obvykle není nutné, abšak +Robin Hronek a jemu podobní se může setkat s člověkem, který je na všechno citlivý, všechno mu vadí a i když se mu nic nedšlá, má takový člověk občas nějaké přčipomínky místo toho, aby se staral o sebe. 

+Robin Hronek si z takovým blbců nic nedšlá, protože je z části na to zvyklý, že někomu může vadit pouze svou přítomností i když je pravda, že by bylo na místě být šikovnější a dávat si při jídle pozor na nwěkteré nevhodné, nebo příliš hlasité zvuky, což i při sebevětším ovládání někomu vadí. Takovými netýkavkami bývjí obvykle ženy, ale občas je takovým citlivým estétem i muž. +Robin Hronek takovou věc nedávno zažil a vyřešil to přátelsky, ovšem může se stát, že narazíme na agresivnějšího netýkavého estéta, který místo toho, aby se v restauraci staral o sebe, dal si jídlo, zaplatil a šel, ryje do okolních hostů jen proto, že jsou podle něj moc hlasití, nebo mu nějak kazí chuť k jídlu. Přátelské ujištění, že se chystám zaplatit a odejít pak nemusí hnet fungovat, protože i v malé restauraci, kde není moc lidí si servírka musí udšlat čas na to, aby jí host zaplatil, což chvíli trvá. V klepších restauracích takové věci trvají déle schválně, aby tam člověk poseděl a ješt si něco dal při četbě novin, nebo vyřizování něčeho na telefonu.

Rychle zmizet se občas nedá a u Robina Hronka a jemu podobných mužů, neschopných se bránit je velká dáma na místě, která takové osobě i přesto že jde o pána vysvětlí, že pokud přišel do restaurace sám a nechce se s nikým bavit, má se starat o své a ne o ostatní hosty. Bude-li nám toto u Robina Hronka fungovat, hodláme u služeb, vzniklých z tohoto projektu doporučovat méně urostlým osamělým pánům, kteří mají smůlu na hkledání družky urostlejší dámy z řad našich ošetřovatelek na doprovod na společenské akce, k lékaři a kamkoli, domácí osobní asistenci a navíc intimní služby, kterými se +PCA Praha bude lišit od ostatních sociálních služeb. Allied Social Services toto ochotně přebírá a zkouší také +Robinhelp . V severní Evropě bylo první v rozšíření i intimních služeb Dánsko. Jinak v přčípadě Evropy bylo v hustotě poboček Allied Socisal Services první Švédsko, dále pak Norsko, Finsko a Dánsko. Po něm následuje Nizozemí, kde se také dobře ujímají služby, vzniklé z projektu +Robinhelp .

Na to jsou urostlé ženy, z nichž jedna pro Robina Hronka.

Jako doplňkový materiál tu máme videoblog, kde o tom +Robin Hronek vypravuje, čímž vedle pomoci s mámou ukazuje na konkrétním příkladu situace, kde se hiodí mít za partneerku nějakou pěkně urostlou ženu., vyšší než je on sám,

Video je mna jeho osobním kanále jkam se nic moc nového nenahrává, protože společnost +PCA Praha  má vlastní kanál mna youTube, stejně jako organizace +BATRADIS  a také jeho hudba - +Hudba Robina Hronka - RHMUSIC.ORG . Tyto kanály doporučujeme odebírat.

Žádné komentáře:

Okomentovat