neděle 3. července 2016

Nápady na rozjezd projektu Robinhelp společnosti PCA Praha II. Osobní pohled Robina Hronka

Vítwejte u pokračování článku o současném dění u Robina Hronka a jeho matky, kde si ukazujeme nutnost rozjezdu činnosti společnosti +PCA Praha , kde se sdoustředíme  na projekt +Robinhelp , což Vám chceme ukázat očima Robina Hronka. Letošní prázdninovou brigádu s možností získat tablet Acer Iconia One 7 za pomoc pečovat o jeho matku a natočit předbedení testu branné zdaytnosti i pro nezletilé zájemkyně o spolupráci, u kterých vynecháme z důvodu nezletilosti partnerdké soužití s Robinem Hronkwem, to budeme vyhlašovat formou události až na základě zítřejší a páteční porady (4.7.2016 a 8.7.2016), kde zkletilým bude smlouva na partnertské soužití s Robinem Hronkem nabídnuta. Slosování a pořízení uvedeného přístroje proběhne nejspíše vRijnu, nebolistopadu, protože si +Robin Hronek potřebuje vedle remosky pořídit nový smartphone. Než mu předáme slovo, je burno připomenout, že se není třeba bát sdělovat nám osobní údaje v rámci evidence do databáze našeho osobního oddělení, při uzavírání smluv, nebo přihlášky ke speciálním programům. U poskytování chytrých telefonů, tabletů a další techniky zdarma pro administrativní spolupráci a pdměnu za pomoc, jsou osobní údaje potřeba k vytvoření účtu Google pro plné využití smartphonu, nebo tabletu, běžícího na operačním systému Android, nebo vytvoření účtu Microsoft pro plné využití osobních pořčítačů, notebooků s operačníém systémem WINDOWS 8 a WINDOWS 10 a smartphonů a tabletů s Windows Phone 8, či WINDOWS 10 Mobile. Seb Jména a Příjmení je generováno unikátní uživatelské jméno ve tvaru jmenoprijmeni, z čehož vzniká e-mailová adresa zájemkyně o spolupráci v podobě jmenoprijmeni@gmail.com u Google a systému Anderoid a jmenoprijmeni@hotmail.com /jmenoprijmeni@outlook.com u WINDOWS a Microsoftu.Pravá a přersná adresa bysliště slouží k dovezení, nebo doručení zařízení. Konkrétně u stolního počítače. balení PC je přílůiš velké, aby si jej zájemkyně sama vyzvedla a odvezla domů. Navíc PC púřiveze technik, který počítač zprovozní.
------------------------------------------------------------------------------
Asi tak od konce května mám na vše méně času, než bych potřeboval. Jakmile je v létě horko, tak je máma nemocná. Letos jsewm sice měl v podstatě volný týden, když byla máma v nwemocnici s růží v noze, ale ono swe postarat sám o sebe taky zabere nějaký čas. Navíc již bylo hezké počasí, tak bylo lepší být venku. U hudební tvorby jsem tedy akorát rozdělal nějakou skladbu a co se týká webů, mezi které patří i web společnosti +PCA Praha , nedělo se nic, kvůli čemu by se to muselo nějak aktualizovat. Stručně řečeno, - jsem měl jiné starosti než dělat svoje věci, nebo něco vymýšlet.

Horší ale bylo, že když mi mámu přivezli, byla na tom hůř. Asi 2 týdny to šlo, ale ta růže, která je obvykle v noze a je to lidový výraz o zánětlivé onemocnění způsobené Streptocokem, se nějak dfostala do pravé ruky. Je zajímavé, že mámina levá ruka, která se po mrrtvici nehýbe, ničím takovým netrpá. Každopádně  i přes svědomitou léčbu antibiotiky se to moc nezlepšilo. Tak jela na chvíli zase do nemocnice, kde dostala jiná antibiotika a vypadá to, že ruka přestává bolet, ale trvá to dlouho.

Výhodou je, že se uřím vařit a docela to jde, ale je na to moc velké horko, tak nemám náladu stát u rozpálené plotny. Každý den peru. Ještě není ruka zcela v pořádku a bolí, když mámá vstává a opírá se o ní. To má za následek nechtěného močení, takže  je potřeba denně prát. Navíc pořádek lze udržovat jen řčástečně, což může někomu přčipadat i nedostatečně. V prvním díle tohoto článku se píše o mém bratrovi a mých synovcích, kteří nám pomáhají zejména opravdu pořádně u mámy uklidit. To je skvělé, ale bohužwel to má dva nedostatky, a to žer se u mámy můj brácvha chová jako doma a ne jako na návštěvě, což se projevuje tak že nám oběšma chce organizovat život. To se nedšělá. Maximálně se dá  říct, jak by to udělal on a zeptat se, jestli to chceme, a ne to rovnou dělat. Také dělat mámě ostudu tám, že hlaholí na celý dům, jak to tam smrdí a jaký je tam svinčík. Také není slušné. Svinčík tam byl a smrádek taky. Díky němu je to teď lepší, tak hlavně to udržet. Také není slušné přijít i k vlastní mámě neohlášen. I volání mezi různými mobilními sítěmi zas není tak drahé. Také se mi dá napsat, nebo volat přes Skype. Kapitolou samou pro sebe je ohlásit se, že přijdeme v 11 hodin a přijít ve 12, nebo i později. Jelikož mám rozbitý smartphone a hodlám si kupovat nový, nemohu si vzít s sebou částečně práci pro +PCA Praha , +BATRADIS , nnebo možnost si s kýmkoli povídat tředba do hospody, pokud by tam nebyla WiFi bez hesla, nebo i s heslem, pokud ho znám. Z nějakého důvodu můj telefon nevidí SIMkartu. Nepomáhá ani ji vndat a znocvu vložit, což telefon restartuje, avšak někdy se ani nerestartujew, takže se nezkontroluje připojený hardware. Jako tablet do kapsy funguje, avšak není na to spoleh, protože i tak může dojít k samovolnému restartz, nebo k rychlému vybíjení baterie při zahčátí telefonu. Pokud s tím něco dělám, telefon se zahřívá.

Díky sedmipalcovému tabletu Acer Iconia One 7 vím, že potřebuji telefon alespoń se 16 GB vnitřního úložiště, což má ten můj tablet. Záměrně se chci vyhnout používání MicroSD karty a podle toho tabletu je moje teorie správná. Zasekávání, lagům, nebo pádům aplikací, či drobným poruchám zobrszení se člověk nevyhne nikde. Pokud se s tím pracuje, chodí tablet skvěle. Je třeba si zvyknout na lagování po delší nečinnosti, protože se chytře šetří energie. Chvilku trvá než si tablet uvědomí, že má zas jet naplno. omu lze předejít častým, nebo stálým nabíjením baterie, nebo tablet neiodkládat na moc dlouho zejména tewhdy, kdy je baterie okolo poloviny vybitá.

I přesto, že si sám budu muset koupit nový telefon, máme velkou akci s nabídkou tohoto tabletu jako pracovní nástroj, nebo něco za odměnu třeba za pomoc s mojí mámou. Jde o to že je tento tablet púřekvapivě levný a v porovnání cena/výkon jde o napreostou bombu. 2 500 K4 bych měl být schopen kdykoli našetřit, což vidím na říjen až listopad. Kdyby se mi nerozbil telefon, šlo by to dříve. 8jádrový procesor, 16 GB vnitřního úložiště, 1 GB RAM a v podstatě čistý Android 5.0.1 s pár aplikacemi od Aceru, které jde normálně odinstalovat, je to paráda.  Dostanete to již aktivované se vším co je potřeba ke spolupráci s +PCA Praha .

Teď chystáme rozšíření možnosti tady ten tablet záískat nejen za pomoc s natošením toho videa, kdwe bych se od nějaké ženské nechal nosit na zádech, což kdyby mi v roce 2014 s tou mou kamarádkou vyěšlo, mohlo to už fungovat třeba jenom tak, že bych třeba měl nějakou partnerku, která by mi s mámou pomáhala místo mého bratra a já bych měl družku. Sice by se mnou nebyla kvůli tomu, že bych jí byl sympatický, ale  protože mi nejde o to si takhle divně najít družku, ale vymyslet a založit další novou organizaci, která pomáhá postiženým lidem a seniorům a navíc má služby pro osamnělé, je důležité, aby to fungovalo zplůsobem, který každý vidí, bez ohledu na to, co zatím je.

Turto část spolupráce nepoužijeme u newzlewtilých zájemkyň o spolupráci, kde to omezíme jenom na pomoc uklízet, povléci peřinu, nebo jít nakoupit, což obstarám sám s tím, že i nwezletilá pomocnice může zatím udšlat nějakou práci během letzošních prázdnin. Tuto novinku jkeěště nemám pořádně vymyěšlenou a podle toho, jak dopasdnou porady, kde celopodniková porada +PCA Praha je v pondšlí a v pátek je porada týmu +Robinhelp . Velký rozdíl v tom není, ale pokud by Vás zajímalo, o čem budu přddnášet, můžete číst dál:

Zítra (pondělí 4.7.) má poradu celá firma +PCA Praha  takže nebuzdu moc konkrétně rozebírat, jak to u mne a u mámy doma je. Více rozeberu nápad s tou prázdninovou brigádouz, kde bych si představoval že by nějaká nezletilá zájemkyně pomáhala. Test branné zdatnosti nechámwe a aby už mohla vykonávat jakoukoli práci, bylo by to od 15 let. Celopodnikové je to proto, že to pojmu ve všeobecné rodině, vymyslímwe jak to prezentovat a budeme mít apoň materiál na nějaký ten referát do Stockholmu v řijknu. Natočit ukázku toho, že jde zvládnout ten branný test půjde i tak. V 15ti letech jsou ženy již vysoké a mívají tělesné proporce v zásadě takové, jaké budou v dosdpěklosti, ale k plnému použití na perojektu +Robinhelp použity nebudou.

K tomu co a jak i s použitím nwezklwetilých zájemkyň o spolupráci, se budu komnkrétně vyjadřovat v pátek, kdy je porsda týmu +Robinhelp , což znamená, že se sejdeme bez generální ředitelky naší společnosti Pamely, IT manažerky Diany a sekretářky Jenifer, což byl tým bývalého Allied Social Services v Praze. Program bude podobný, protože v pondělá asi všechno probraz nestoihneme. Navíc naše kolegyně Magda navrhuje ještě středeční porady, které by byly vývojářské a zaměřené na počítače a IT.

Pokud dopadne vše dobře, budu mít za úkol to nas stránce společnosti +PCA Praha  na Facebooku a Google pluisu vyhlásit jako událost sdamozřejmě co nejdříve, takže by se to tam mohlo objevit už v neděli, nebo v ponděšlí, a potrvá to celé školní prázdnivy. Každý rok se to bude opqakovat.

Žádné komentáře:

Okomentovat